Fontos információk / elérhetőségek

Egyesületünknél 2019 januártól érvényes havi díjak

2019 januártól minden tanfolyami és előkészítő, valamint kondícionáló (hobby) csoportban úszó számára egységesen 9.500,- forint / hónap a részvételi díj.

Azokban a tanfolyami csoportokban, ahol heti egy alkalommal úsznak a gyerekek, a havi díj 6.000,- forint.

Versenyzők számára (2018 évtől) szeptembertől - augusztusig (11 hónap) 12.000,- forint a havi tagsági díj.

A versenyzői belépők (29 darab) havonta 1.500,- a kedvezményes sportoló bérletek (az egyesületben úszók számára igényelhető) ára 3.000,- forint / hónap. (Ezek a tételek a mindenkori uszodai díjszabást követik.)

A szervezett (délelőtti) óvodás csoportok számára egyéni költségkalkulációért Vígh Márta kolléganőnk tud felvilágosítást adni.